Без категорії
Колектив викладачів, працівників та студентів ВСП “ЛФКІМ КНУТД” щиро вітає свою директорку п. Нелю Креденець з ювілеєм!
Зичимо Вам міцного здоров’я, радості від життя, миру в незламній нашій державі, сили духу, терпимості та любові! Дякуємо Вам за Вашу доброту та любов, підтримку та довіру! Бережіть свою невичерпну енергію та вміння радіти кожній людині! Многая літа!!
![](http://lkim.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/10/НД1.jpg)
![](http://lkim.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/10/НД2-1.jpg)
![](http://lkim.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/10/НД3-1.jpg)
Без категорії
Наші екскурсії
3 жовтня наші майбутні технологи та конструктори мали можливість відвідати весільну імперію Milla Nova, яка вже вкрала тисячі сердець наречених по цілому світі
![](http://lkim.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/10/мілла-0-2-1024x768.jpg)
Без категорії
Наші екскурсії
Наші першокурсники зі своїми наставниками відвідують важливі культурні локації міста. Сьогодні – це музей-заповідник «Личаківський цвинтар».
Без категорії
Birds2BHeard
Участь студентів нашого закладу у міжнародному проєкті ” Birds2BHeard”.
(за ініціативи викладачів М.С. Мельник та О.В.Страхоцької).
Студенти ЛФКІМ КНУТД взяли участь у міжнародній ЕКО-ініціативі “Birds2BHeard”. Питання, пов’язані з екологічною ситуацією, мало кого у мирний час залишали байдужим. Але сьогодні вони постали дуже гостро. На наші терени прийшла ВІЙНА. Вибухи снарядів заглушають спів птахів. Земля, яка повинна б ділитися своїми життєдайними силами з усіма живими істотами, сьогодні здригається від вибухів, стогне… Від наслідків війни у Чорному морі вже загинуло 50 тисяч дельфінів. Потерпають від війни 20% природоохоронних територій України. Зазнали ушкоджень 8 заповідників, 10 національних парків. Знищено, зруйновано, втрачено 3 млн. гектарів лісів.
Долучившись до цієї екологічної акції, ми хотіли сказати нашим ворогам: «Схаменіться, зупиніться… Всі живі істоти мають право на життя…». Ми віримо, що проженемо ворога з нашої землі. Мир та спокій неодмінно настануть. Ми відновимо наші території. Земля забуяє зеленню. Пташки знову зачарують нас своїм співом. І ми чутимемо не вибухи снарядів, а дзюркотіння води в річках і струмочках, ніжний шепіт молодого листя. Ми бачитимемо мирні сходи і заходи сонця. Ми засіємо ріллю, зберемо врожаї… Виплекаємо сади… Так буде… Так буде неодмінно… Ми щиро в це віримо. Цього чекаємо. Слава Україні!
Останні коментарі